Dvoupokojový apartmán v podkroví s kuchyňkou

Úvod » Ubytování » Apartmán v podkroví

Apartmán se sestává ze dvou ložnic, kuchyňky, spojovací chodbičky a sociálního zařízení. Pokoje a sociální zařízení v podkroví jsou přístupné přes kuchyňku v patře po delších a úzkých schodech.

Kuchyňka (12 m2) apartmánu je umístěná v patře a je vybavená jídelním stolem s pěti židlemi, sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvici, chladničkou a příbory, talíři, skleničkami, hrníčky, hrnci a dalším drobným kuchyňským vybavením.

První ložnice (12 m2) je vybavená jedním dvoulůžkem (200x180 cm) s nočními stolky, šatní skříní a skříňkou na prádlo a drobnosti. Okno ve štítě je západním směrem do zahrady.

Druhá ložnice (16 m2)  má tři jednolůžka (200x90 cm), stůl se třemi židlemi, šatní skříň a skříňku na prádlo a drobnosti. Okno je východním směrem k rybníku.

Pro apartmán je k dispozici sociální zařízení (3 m2) přístupné z chodbičky (6 m2) spojující obě ložnice. Je vybavené WC, malým umyvadlem a sprchovým koutem.

Podlaha v apartmánu je dřevěná. Apartmán není centrálně vytápěný a proto je pronajímán v topném období jen po dohodě (možnost zapůjčení přímotopů).

Upozornění: v podkroví je nižší strop!

 

Celý dům je nekuřácký. Kouřit je možné na zahradě.

Ubytování pouze bez domácích mazlíčků.